Klausimynai

Šioje puslapio dalyje pateiksime įvairaus pobūdžio informaciją, kuri susijusi su skirtingomis apklausomis, registracijomis į renginius ar projektus, taip pat teiksime ir atviras pirkimų ar paslaugų užklausas.

UEFA Playmakers centrų registracija
UEFA Playmakers - tai unikali programa, skirta 5-8 metų mergaičių pritraukimui į futbolo užsiėmimus. Programa išskirtinė savo metodika ir veiklų organizavimu. Siekiant sudominti nesportuojančias mergaites futbolu ir bendrai sportu, pratimai  joms pristatomi pasitelkiant Disney filmukų herojų nuotykius.    Per dvejus projekto metus Lietuvoje buvo suorganizuota daugiau nei 1 000 užsiėmimų, juose sudalyvavo daugiau nei 3 200 mergaičių, o iš jų net 14% prisijungė prie reguliarių futbolo treniruočių. Skaičiai įspūdingi, tačiau dar labiau žavi šio projekto poveikis ir nauda jame dalyvaujančioms mergaitėms - ne tik formuojamas aktyvumo ir sportavimo įprotis, tačiau taip pat gerėja mergaičių gebėjimas socializuotis, susirasti draugių, išmokti dirbti komandoje bei kiti įgūdžiai.    2024 m. pavasarį prasidės naujasis UEFA Playmakers etapas. Kviečiame futbolo klubus, darželius, mokyklas bei kitas organizacijos registruotis ir tapti UEFA Playmakers centru.     Tapusi vienu iš 30 UEFA Playmakers centru, organizacija įsipareigoja: Įvykdyti 4 užsiėmimų blokus per 24 mėnesių laikotarpį. Vieną užsiėmimų bloką sudaro 8 užsiėmimai; Kiekvienam užsiėmimų blokui surinkti 30 mergaičių, nelankančių futbolo treniruočių, grupę; Užsiėmimams organizuoti priskirti 3 asmenis (ne jaunesnius nei 16 metų amžiaus), turinčius pedagoginių žinių bei patirties dirbant su vaikais, taip pat turinčių futbolo pradmenis. Šiais asmenimis gali būti futbolo treneriai, buvę ar esami žaidėjai, mokytojai, darželio auklėtojai, savanoriai ar vaikų tėvai; Bendradarbiauti su šalia esančia reguliarias futbolo treniruotes mergaitėms organizuojančia futbolo komanda. Siekiame didinti mergaičių lankančių futbolo treniruotes skaičių, todėl norime užtikrinti, kad būtų sukurtos sąlygos pabaigus UEFA Playmakers užsiėmimus mergaitėms patekti į futbolo klubus; Užtikrinti dalyvių registracijos, duomenų tvarkymo ir dokumentų išsaugojimo taisyklių laikymąsi visą projekto vykdymo laikotarpį.   Nauda, kurią gauna projekte dalyvaujanti organizacija: Inventoriaus rinkinys užsiėmimų organizavimui (1, 2 ir 3 dydžio kamuoliai (30 vnt.), kamuolių maišai, skiriamosios liemenės, aukšti kūgeliai bei aikštės žymėjimo ženklai); Užsiėmimų programos, kuriose aprašyti užsiėmimai, kaip juos organizuoti, kokias priemones naudoti ir kita; Žinios ir apmokymas - pedagogai, vedantys užsiėmimus turi galimybę dalyvauti apmokymuose, kuriuose įgija žinių apie futbolo pradmenis bei užsiėmimų organizavimo ir darbo su vaikais principus; Mergaitės, atėjusios į UEFA Playmakers užsiėmimus, yra potencialios jūsų būrelio ar futbolo treniruočių dalyvės. Dėka išskirtinės projekto metodikos mergaitės susidomi futbolo užsiėmimais ir yra linkusios pratęsti šią veiklą reguliariose treniruotėse.     Informacija pasiteiravimui: Greta Valikonienė, +37060175912, g.valikoniene@lff.lt.
Pildyti anketą
Įstaigų apklausa dėl futbolo/futsalo infrastruktūros
Ši apklausa atliekama siekiant sužinoti futbolui tinkamą infrastruktūrą Lietuvos bendrojo lavinimo įstaigose. Atsakyti į visus klausimus ir pateikti nuotraukų neprivaloma, tačiau pageidautina. Jei neturite tinkamos infrastruktūros, galite 6-17 klausimus palikti tuščius. Susisteminti atsakymai padės įvertinti infrastruktūros poreikius ugdymo įstaigose, o dalis atsakymų visuomenės informavimo tikslais bus pateikiama viešai internete. Dėkojame už atsakymus.
Pildyti anketą